צור קשר


לקבלת פרטים צרו קשר

פנינת השני בע"מ


כתובת: רחוב אילת 22 תל אביב מיקוד: 66846
טלפון: 03-6814966
טלפון: 03-6814967
פקס: 03-6812679
דואר אלקטרוני: pninat2@gmail.com
.

אודותינו


פנינת השני מתמחה בעיצוב רקמה והדפסים מיוחדים לבגדים, לתחום האופנה, הפרסום והמתנות. במהלך מעל 40 שנות קיומה פיתחה פנינת השני מגוון סגנונות ועיצובים חדשניים, שעוררו השראה בטובים ממעצבי האופנה בארץ. המפעל נעזר בטכניקות שונות לעיצוב וקישוט בגדים: מכונת לייזר משוכללת להדבקת יהלומים, מכונת הטבעת בדים בחום, מכונת צריבה, מכונת ליזר לחיתוך בדים, עץ ופרספקס, מדפסות דיגיטליות, רקמה ודפוס משי על סוגיו.

ההקמה


יוסי, אז חייל משוחרר, מצטרף לאביו בעסקי אופנת ילדים: אופנת "טיב טעם". על מנת לספק את צרכי העסק המתפתח לומד תדמיתנות בשנקר, לאחר שעות העבודה. לאחר זמן מה, מצטרפת לעסק גם אישתו הצעירה, ריקי, אז אומנית ומורה לאמנות. נוכח צרכי השוק המתפתח הם בוחרים לשנות את אופי המפעל, ולעסוק בענף האופנה למבוגרים. שם חדש ניתן לחברה, המדגישה את אופיו המשפחתי של העסק: רקמת לילך, על שמה של לילך, ביתם הבכורה. החברה הפסיקה ליצור בגדים, ובמקום מתקדמת בקישוטי בגדים ואפליקציות מיוחדות.

שנות ה-70 - אופנות האפליקציה


בראשית דרכו ייצר העסק אפליקציות על סריגים וטריקו, בשיטות ידניות. כל יחידה כיצירת אומנות. מאמצים רבים הושקעו בביסוס שם העסק בקרב צרכניות האופנה והרחבת התשתית הטכנולוגית. בשנים אלו המפעל עבד בין היתר עבור שקם והמשביר לצרכן.

שנות ה-80 - שנות השנור


בשנות השמונית, נפתחה מחלקה נוספת של מכונות שנור ושרשרת. המאמץ ליצור קולקציות בדגמים מרהיבים בשילובי אפליקציות נמשך במלוא הקיטור. בשנים אלו עבד המפעל עם גדולי החברות בארץ, כדוגמת גוטקס, ניבה, ביבה, נינה, יאנוביץ ואלסקה.

שנות ה-90 - שנות הרקמה האוטומטית


שנות ה-90 הביאו עימן מפנה - עת רקמת לילך נכנסה לתחום הרקמה האלקטרונית, בראיה מזהירה של העתיד. העסק כולו מוחשב, נרכשו מכונות אלקטרוניות חדשניות, כולן כדי לאפשר לדגמים המרהיבים, יצירי הדמיון, להתממש. אך גם בשנות הטכנולוגיה והאוטומציה, המגע האישי היה נר לרגליהם של בני הזוג ועובדיהם, שטרחו על כל שרטוט בשאר רוח והשראה. מהפכת המחשוב התרחשה הודות לכישוריו הטכניים של יוסי, שרכש עבור המפעל מכונה להדבקת יהלומים על ידי ליזר, מכונה להדבקת בדים בחום, מכונה לצריבה בבד, שהפכו מיד עם הכנסתן לפעולה לנכס הממצב את המפעל עם טובים ממעצבי הארץ, ביניהם גם קסטרו, אישה אישה, No Name ו-Jump.

שנות ה-2000 - שנות ההדפסים המשולבי רקמה


שנות האלפיים טמנו בחובן מהפכה נוספת. יוסי מכניס את תחום ההדפסים הדיגיטליים ללב המפעל. בהיותה ה"ביבי" של יוסי, מחלקה זו אינה מפסיקה להתפתח ובכל יום ניתן לראות חידושים נוספים, לצד המשך העבודה המסורה במחלקות האחרות של המפעל.

2010 וקדימה- הכל משתלב ומתקדם


בשנת 2010 המפעל כבר משלב את כל המחלקות יחד: רקמה ודפוס משי, ליזר ודפוס דיגיטלי כולם חוברים יחד ליצירה אחת מגובשת ומרהיבה.